Różne sposoby na realizowanie płatności u bukmacherów

Bukmacherzy w Polsce rok po roku kalendarzowym coraz bardziej udoskonalają swoje usługi. W końcu zależy im na tym, aby gracze mieli do dyspozycji wszystko, co najlepsze. Także biorąc pod uwagę kwestie związane z realizowaniem płatności. Okazuje się, że typerzy mogą wpłacać oraz wypłacać pieniądze na rozmaite sposoby. Co jest tutaj do wyboru? Jakie warianty cieszą się największą popularnością?

metody płatności do bukmachera
Jak wpłacać pieniądze do bukmachera? Najlepsze metody

Czy wpłaty/wypłaty z konta bankowego są bezpieczne?

Dużo osób zastanawia się nad tym tematem. Masz podobnie? Do końca nie wiesz, czy grając w legalnym buku możesz swobodnie wpłacać oraz wypłacać pieniądze – ze swojego konta bankowego? Jak to jest pod względem anonimowości? Zaraz to wszystko dokładnie wyjaśnimy. Kluczem do prawidłowego oraz bezpiecznego wykonywania tego typu transakcji jest wybór odpowiedniego bukmachera. Jeśli zatem zarejestrowałeś konto w legalnej firmie bukmacherskiej, to tak naprawdę o nic nie musisz się tutaj obawiać. Kłopot mają osoby, które cały czas korzystają z zakładów bukmacherskich, które nie otrzymały licencji na organizowanie zakładów wzajemnych (na terenie naszego kraju).

140 PLN bez ryzyka od bukmachera STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Tacy typerzy muszą mieć się na baczności. Nie mogą bowiem wpłacać oraz wypłacać pieniędzy używając do tego konta bankowego. Takie transakcje mogą być bowiem zgłoszone. Jest to natomiast gra niezgodna z polskim prawem. Jeśli wybrałeś legalnego bukmachera jak zakłady bukmacherskie STS, a podobnych jak on na szczęście nie brakuje, to swobodnie oraz bez żadnych obaw możesz realizować różnego rodzaju transakcje finansowe. Nikt nie przyczepi się do wykonywania takich czynności. Nawet, jeśli będziesz stosunkowo dużo wygrywał. Pamiętaj, że dochody pochodzące z gry u odpowiedniego bukmachera są bowiem całkowicie legalne.

Karty kredytowe

Wpłacać oraz wypłacać pieniądze – biorąc pod uwagę legalne firmy bukmacherskie – możesz również na kilka innych sposobów. Poza kontem bankowym bardzo często w tym celu używane są karty kredytowe. Tak naprawdę codziennie korzystamy z tych narzędzi, prawda? Nie brakuje osób, które regularnie płacą za zakupy właśnie kartami kredytowymi. Nie da się ukryć, że to bowiem duże ułatwienie. W końcu nie trzeba mieć przy sobie w portfelu dużego pliku banknotów. Wystarczy tylko przyłożyć ten środek płatniczy, wpisać odpowiedni kod i gotowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Poza tym jest to również dużo bardziej bezpieczne. Okazuje się, że karty kredytowe są także bardzo często stosowane przez typerów. Na skutek tego można naprawdę błyskawicznie realizować rozmaite transakcje finansowe. Oczywiście, są one bez żadnego problemu akceptowane przez porządnych bukmacherów online w Polsce.

Jak jeszcze można wpłacać i wypłacać pieniądze?

W jaki sposób możesz jeszcze realizować tego typu transakcje do bukmacherów? Coraz więcej osób używa do tego portfela internetowego. Są one bardzo proste w obsłudze. Dodatkowo działają szybko oraz całkowicie bezpiecznie. Zresztą tak samo, jak wszystkie wyżej wymienione do tej pory metody. Pamiętaj, że portfele internetowe mogą być użytkowane nie tylko do realizowania rozmaitych transakcji finansowych w świecie bukmacherskim. Możesz wykorzystać je uwzględniając robienie zakupów w sklepach online itp.

5 / 5. Ocen: 1

betfan bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie

NAJLEPSI BUKMACHERZY