Plan na skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich

Bardzo dużo czynników wpływa na to, czy dana osoba zarabia na zakładach bukmacherskich, czy wręcz odwrotnie. Chcesz być w tej pierwszej grupie? W takim razie musisz mieć świadomość, jak bardzo istotne jest w tym wszystkim prawidłowe określenie planu na obstawianie zakładów bukmacherskich.

plan na obstawianie zakładów
Plan na skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich

Brak planu na obstawianie to prosta droga do porażki…

Niewątpliwie jest to jeden z najczęstszych błędów popełnianych przez graczy. Młodzi, niedoświadczeni typerzy chcą wygrywać spore pieniądze tak naprawdę bez żadnej strategii. Czasami może być tak, że początki będą w ich wykonaniu znakomite. Wtedy mówimy o tak zwanym „szczęściu początkującego”. Chodzi o to, że dany typer wygrywa, chociaż tak naprawdę nie postępuje do końca odpowiednio. Ta seria jednak kiedyś i tak się kończy. Brak dobrego planu powoduje, że w długofalowej perspektywie nie można liczyć na systematyczne wiktorie. Jeśli chcesz zaś wygrywać regularnie, to musisz wyznaczyć odpowiedni cel. Niektóre osoby na początku swojej przygody z zakładami bukmacherskimi to wszystko bardzo mocno bagatelizują.

Oczywiście, niektórzy zakładają konta przede wszystkim po to, żeby wybrać odpowiedniego bukmachera lub by dobrze się bawić. W tej sytuacji nie chodzi im o pieniądze, mają po prostu inne priorytety. Jeśli jednak nie należysz do tej grupy i chcesz pomnażać inwestowane oszczędności, to nie możesz tego czynnika potraktować po macoszemu. Zawodowcy, wszyscy bez wyjątku, mają strategię. Postępują zgodnie z założeniami, co w zdecydowanej większości przypadków przynosi im określone rezultaty.

140 PLN bez ryzyka od bukmachera STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak wyznaczyć odpowiedni cel?

Jest kilka zasad, które obowiązują w trakcie wyznaczania celu. Na pewno musi on być określony. Chodzi o to, że trzeba wiedzieć, do czego dążymy. Oczywiście, dla jednego będzie to dwukrotne pomnożenie pierwszego depozytu. Inni zaś zakładają sobie na samym początku, że nawet potroją stawkę początkową, a potem dopiero zdecydują się na wypłatę zarobionej gotówki. Od razu trzeba zauważyć, że cel musi być jednocześnie możliwy do osiągnięcia.

Jeśli zatem wpłaciłeś 20 PLN, to nie wyznaczaj sobie celu, że chcesz dojść do 10 000 PLN itp. Teoretycznie jest on możliwy do osiągnięcia, chociaż w praktyce będzie o to szalenie trudno. Brak realnego celu będzie mocno frustrujący. Może też negatywnie wpływać na grę. Są bowiem typerzy, którzy z tego względu grają bardzo wysokie kursy. Po to, by jak najszybciej zrealizować plan na grę. To zaś kończy się nierzadko sromotnymi porażkami. Jaki jeszcze musi być cel? Na pewno mierzalny. W bukmacherce jest to łatwe do zdefiniowania. Tak, jak wspominaliśmy, możesz sobie założyć, że chcesz podwoić, potroić itp. początkowy depozyt. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, czy zrealizowałeś 5% planu, a może już 80% itd.

Jeśli zatem chcemy żeby zakłady bukmacherskie przynosiły nam zysk to cel musi być ambitny. Powinien napędzać, motywować do działania i rozwijania swoich kwalifikacji w świecie zakładów bukmacherskich. Od razu chcemy zaznaczyć, że jeśli cel nie będzie realny, to będzie to bardzo demotywujące. Dlatego tak ważne jest jego dokładne oszacowanie. Na samym końcu warto wspomnieć o czynniki czasowym. Wyznacz sobie zatem taki cel, który będzie możliwy do zrealizowania w określonych ramach.

poker online bez depozytu
Betgames STS – legalne gry karciane z bonusem bez depozytu

Założenia muszą być weryfikowane

Co zaś zrobić, jeśli Ci się nie uda osiągnąć podstawowego celu? W takiej sytuacji musisz po prostu zweryfikować wstępne założenia… Być może po prostu cel był nie do końca realny albo dałeś sobie zbyt mało czasu na jego zrealizowanie. Jedną z najważniejszych kwestii w bukmacherce jest umiejętność wyciągania wniosków ze swoich pomyłek. Pamiętaj, że każdy je popełnia. Co odróżnia zawodowców od amatorów? Osoby z tej pierwszej grupy potrafią analizować błędy i wyciągać z nich konstruktywną wiedzę.

Amatorzy natomiast poddają się lub znowu powielają jedne i te same pomyłki. To zatem oznacza, że pierwszy plan na grę może nie być do końca dobry. Warto zatem wyznaczyć sobie odpowiedni czas, by sprawdzić, czy wszystko jest ok. Jeśli nie, to musisz zidentyfikować, gdzie są luki, a następnie wszystko poprawić. Jest to kluczowe, by osiągać regularne zyski w zakładach bukmacherskich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie

NAJLEPSI BUKMACHERZY