Oferta i zakłady na sporty alternatywne w STS

Bukmacher STS na rynku istnieje już od przeszło 20 lat i przez cały czas swojego działania zdołał wypracować sobie pozycję lidera właśnie na nim. Przyczynił się do tego jednak nie sam staż, a podejście do świadczonych przez siebie usług. Te operator stara się dopasować do aktualnych potrzeb rynku, wzbogacając je regularnie o nowości, również te niedostępne u konkurencji. Po bardzo ciekawym Betgames przyszedł czas na kolejną innowację – sporty alternatywne. Czym one są i dlaczego powinniśmy się nimi zainteresować?

sporty alternatywne sts oferta
Sporty alternatywne STS – oferta, zakłady i typy

Co trzeba wiedzieć o sportach alternatywnych?

  1. Sporty alternatywne są symulacjami – bazują na algorytmie komputerowym, jednak mają za zadanie jak najlepiej odwzorować rzeczywiste spotkania.
  2. Zastosowany w nich algorytm bierze pod uwagę aż 50 tysięcy meczów historycznych, dokładnie je analizując i na ich podstawie budując aktualną formę każdej z drużyn.
  3. Sporty alternatywne w chwili obecnej obejmują dwie dyscypliny: tenis oraz piłkę nożną. STS zamierza jednak poszerzać ofertę na nie wraz z upływem czasu.
  4. Usługa jest zarządzana przez firmę zewnętrzną, a STS tylko przyjmuje zakłady – uniemożliwia mu to ingerencję w przebieg spotkań, na przykład celem uniknięcia straty środków finansowych przez samego siebie.
  5. Sporty alternatywne obstawiać możemy zarówno na żywo, jak i w formule przedmeczowej.
  6. Same spotkania rozgrywają się w taki sposób, jak te rzeczywiste – nie są więc skrócone ani w żaden sposób okrojone.

140 PLN bez ryzyka od bukmachera STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Sporty alternatywne a sporty wirtualne – podstawowe różnice

Oczywistym jest, że z uwagi na bazowanie na algorytmie komputerowym sporty alternatywne są porównywane do sportów wirtualnych. Tak naprawdę różnią się w wielu zasadniczych kwestiach. Tą najważniejszą jest oczywiście sam algorytm, który w ich przypadku bazuje na historycznych danych, statystykach i rozległej ich analizie (a nie na losowości, jak w przypadku sportów wirtualnych). Różni się również format samych spotkań – w sportach alternatywnych jest on zgodny z rzeczywistym formatem (mecze piłki nożnej rozgrywają się zwykle 90 minut, a te tenisa – w zależności od przebiegu danego wydarzenia sportowego).

W sportach wirtualnych Polskiego bukmachera STS spotkania przypominają kilkuminutowe skróty meczowe. Kolejna różnica widoczna jest w formule obstawiania – podczas gdy sporty wirtualne można obstawiać tylko na żywo, te alternatywne również przedmeczowo. Oczywiście obstawianie w aplikacji mobilnej STS również jest dopuszczalne, mało tego – dostaniemy za to większybonus.

Jak obstawiać sporty alternatywne w STS?

Przy typowaniu sportów alternatywnych liczy się odpowiednie podejście, które tak właściwie nie różni się w sposób znaczący od tego znanego z obstawiania realnych spotkań. W tym wszystkim liczy się zatem to, byśmy zwracali uwagę na:

  • jak najbardziej szczegółową analizę – jako że algorytm wykorzystuje dane historyczne i to na nich buduje każde ze spotkań, ma ona tutaj jeszcze większe znaczenie, niż w przypadku obstawiania prawdziwych spotkań;
  • kursy bukmacherskie – te mogą być naprawdę cenną podpowiedzią, bo wskazują, na kogo stawia sam bukmacher – ten z kolei zawsze stara się wyjść na tym na plus; pamiętajmy jednak, by nie podążać za nimi ślepo, a raczej traktować je jako wskazówkę;
  • obstawianie jednej ligi – tak, jak w rzeczywistości, sporty alternatywne dają dostęp do kilku różnych lig (między innymi angielskiej czy niemieckiej); warto skupić się tylko na jednej, by móc jeszcze lepiej i dokładniej analizować każdy jej aspekt i być lepszym w całym procesie typowania;
  • decydowanie o modelu typowania – typowanie na żywo daje nam dostęp do wielu dodatkowych opcji związanych z bieżącymi wydarzeniami oraz możliwość reagowania na to, co dzieje się na boisku. Z drugiej strony, obstawianie przedmeczowo pozwala nam na lepsze przygotowanie się i nie generuje dodatkowego stresu, będącego zwykle podstawą złych decyzji.
darmowy bonus bukmacherski sts
Darmowy bonus bez depozytu – Kod promocyjny na 29 PLN: BETONLINE

Bonusy bukmachera STS a sporty alternatywne

Sporty alternatywne są częścią głównej oferty bukmachera Star-Typ Sport i w ich obrębie można korzystać z darmowych bonusów proponowanych przez tegoż operatora (o ile nie są one ściśle nastawione na inną lub konkretną usługę). Podstawowym bonusem jest tutaj bonus powitalny, z którego skorzystać mogą nowi gracze, a który podwoi ich pierwszą wpłatę na konto depozytowe, dając im nawet 1200 złotych w bonusowych środkach! Aby móc je wypłacić, będzie trzeba nimi obrócić – chociażby w ramach sportów alternatywnych.

opinie bukmacherów

Typowanie sportów wirtualnych to wciąż nowość, ale już wiadomo że można wygrać i to nie mało. W sieci typerzy zawodowo obstawiający kupony chwalą się wysokimi wygranymi w STS.

Ekspert

betonline.net.pl

Bonus powitalny nie jest jednak jedynym, który przygotował katowicki bukmacher. Podając w czasie rejestracji kod BETONLINE można bowiem pozyskać 29 złotych w postaci freebetu. Te środki mogą zostać przeznaczone na zakład bez żadnych zobowiązań – ewentualna wygrana z niego trafi od razu na nasze saldo główne.

0 / 5. Ocen: 0

betfan bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie

NAJLEPSI BUKMACHERZY