League of Legends – gdzie najlepiej obstawiać e-sport?

League of Legends już od dawna uważany jest za niekwestionowanego lidera na światowym rynku gier wideo. Niemal od początku swojego istnienia w pełnej wersji rozwija swoje zaplecze e-sportowe i choć początkowo wychodziło mu to różnie, obecnie organizowane przez jego właścicieli turnieje wykazują się olbrzymim profesjonalizmem pod względem realizacji, a z miesiąca na miesiąc przyciągają do siebie rzesze nowych odbiorców. Nie mogło to nie znaleźć odbicia w świecie bukmacherskim, który szybko się nim zainteresowali. Jak najlepsi bukmacherzy podchodzą do niego? Co tak właściwie możemy obstawiać w jego obrębie? Jakie opcje na to mamy? To rzeczy, na których skupimy się w tym poradniku.

league of legends gdzie obstawiać
Gdzie obstawiać zakłady na League of Legends

League of Legends – jakie turnieje można obstawiać u polskich bukmacherów?

League of Legends można śmiało nazwać mianem gry z najlepszym zapleczem e-sportowym na rynku. Struktura rozgrywek została umiejętnie zaprojektowana i podzielona na regiony, a hierarchia wszystkich turniejów rozgrywanych w tychże regionach ma za zadanie doprowadzić drużyny do największej imprezy – Mistrzostw Świata. Aby lepiej to zaobserwować, warto zwrócić uwagę na najpopularniejsze rozgrywki:

  • Worlds (Mistrzostwa Świata) – najwyższa rangą, a zarazem najpopularniejsza impreza, w której biorą udział 
  • LEC (League of Legends European Championship) – turniej, w którym biorą udział drużyny z Europy; wcześniej nosił nazwę EU LCS; przybiera formę ligi, dlatego też często nazywa się go „ligą europejską”;
  • Liga Mistrzów Stanów Zjednoczonych (LCS) – turniej zakładający pojedynki między drużynami pochodzącymi ze Stanów Zjednoczonych; przybiera formę ligi, dlatego też często nazywa się go „ligą amerykańską”.

140 PLN bez ryzyka od bukmachera STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Polscy bukmacherzy starają się pokrywać zdecydowaną większość wyżej wspomnianych, ale i innych regionalnych turniejów w LoLa. Jeśli jednak interesuje nas konkretny, powinniśmy się dwukrotnie upewnić, czy wybrany przez nas operator rzeczywiście daje do niego dostęp – jest ich na tyle dużo, że wybrane z nich bywają pomijane. Niektórzy bukmacherzy jak STS oferują nawet bonusy bez depozytów, które możemy wykorzystać na darmowe obstawianie zakładów na e-sport.

Rynki bukmacherskie na LoLa – które są najbardziej opłacalne?

Najbardziej standardową opcją na zakłady League of Legends – podobnie zresztą, jak w przypadku obstawiania czegoś innego – jest wskazywanie zwycięzcy konkretnego spotkania. Jest to rynek, który wszyscy polscy bukmacherzy uważają za podstawowy i najbardziej standardowy. W zdecydowanej większości przypadków nie jest on jednak jedyną opcją na zakłady bukmacherskie. Co więcej, nie jest też tą najbardziej opłacalną. Operatorzy bowiem znacznie bardziej faworyzują kursowo opcje mniej standardowe, w tym takie związane z:

betfan typowanie bez podatku
Darmowe zakłady bez ryzyka u Polskiego bukmachera Betfan
  • pierwszym zabójstwem – w opcji tej wskazuje się konkretnego gracza, który dokona rozlewu pierwszej krwi – nieuniknionego w perspektywie całej rozgrywki;
  • zabójstwem pierwszego barona / smoka – globalne cele są czymś bardzo istotnym w przebiegu rozgrywki – walka o nie jest nieodzowną częścią rozgrywki;
  • największą ilością zabójstw – w opcji tej wskazujemy zawodnika, który dokona największej ilości zabójstw;
  • sumaryczną liczbą zabójstw – tutaj obstawiamy, ile zabójstw padnie w czasie gry (w sumie, bez podziału na drużyny), zwykle w modelu poniżej / powyżej;
  • czasem trwania gry, który określamy na zasadzie poniżej / powyżej, a których w League of Legends bywa krótki, ale też bardzo długi, zależnie od drużyn, które się pojedynkują;
  • MVP – co grę oficjalnie wskazywany jest MVP, a zatem zawodnik, który odznaczył się najbardziej na polu walki. Na niego też możemy postawić.

Polscy bukmacherzy z najlepszą ofertą na League of Legends

League of Legends jest grą na tyle popularną i przyciągającą do siebie wielbicieli e-sportu, że naturalnym wydaje się jej obecność w polskich serwisach bukmacherskich, obstawiać LoLa można także w aplikacji mobilnej, a czasami nawet z korzyścią jaką są darmowe bonusy. Zakłady bukmacherskie na nią cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem, a bukmacherzy nie przestają ścigać się w skłanianiu ich fanów do obstawiania właśnie u nich. Poniżej przedstawiamy tych, którzy robią to najlepiej, a których oferta przedstawia się najbardziej kusząco.

LoL w ofercie STS

STS jest bukmacherem, który już od czasu nabrania popularności przez e-sport stara się jak najlepiej go pokrywać – stworzył nawet do tego osobną zakładkę na swojej stronie internetowej. W kontekście League of Legends obejmuje on ofertą zdecydowaną większość turniejów i meczów, zawsze oferując mnóstwo opcji bukmacherskich, większość spotkań prezentując również w formie „na żywo”. Poza tym wszystkim bardzo często organizuje akcje promocyjne ściśle związane właśnie z LoLem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

LoL w ofercie Fortuny

Fortuna to bukmacher, który zdecydowanie przykłada się do swojej oferty na League of Legends, w jej obrębie zawierając większość toczących się rozgrywek regionalnych, zwłaszcza z tych cieszących się w naszym kraju największym zainteresowaniem regionów. Fortuna na stronie www.efortuna.pl daje dostęp do dużej liczby opcji bukmacherskich, na wiele spośród nich prezentując mocno konkurencyjne kursy. 

LoL w ofercie Betclic

Betclic to legalny w Polsce bukmacher, u którego zawsze możemy liczyć na zdecydowanie największą ilość opcji bukmacherskich, z których wiele potrafi być opatrzone bardzo atrakcyjnymi kursami. Pokrywa wszystkie najważniejsze turnieje z obrębu League of Legends, typowanie wielu z nich umożliwiając również w modelu „na żywo”.

0 / 5. Ocen: 0

betfan bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie

NAJLEPSI BUKMACHERZY