Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich Jak typować prawidłowo mecze?

Jeśli chcemy wiedzieć, jak można wygrywać w zakładach bukmacherskich, to z pewnością warto przeczytać poniższy przewodnik. Jeżeli podejdziemy do tej sprawy w przemyślany sposób, typowanie zakładów sportowych może być czymś więcej, aniżeli wyłącznie kwestią dobrej zabawy. 

wygrana w zakładach sportowych
Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich Jak typować prawidłowo mecze?

Zakłady bukmacherskie – jak je wygrywać? 

Nie istnieje jedna, konkretna odpowiedź na to pytanie. Jest jednakże parę łatwych do wdrożenia zasad, które pomogą w odnalezieniu własnej ścieżki do szybkich wygranych. 

Niewątpliwie, każdy z nas chciałby poznać klucz do wygranych u bukmacherów wszędzie i zawsze. Równocześnie dosyć oczywistym będzie fakt, iż jest to najzwyczajniej niemożliwe. Istnieją jednakże metody na to, żeby móc wygrywać w bukmacherskich zakładach znacznie częściej, aniżeli przeciętni, niedzielni gracze. 

  • rozsądne dobieranie stawek – nigdy nie powinniśmy wchodzić do gry z kosmicznymi stawkami (no chyba, iż nazywamy się Gates i nie jest to zbieżność nazwiska – wówczas możemy robić sobie, co tylko zechcemy), bo niepotrzebnie zwiększamy ryzyko generowania sporych strat. Stawiajmy na kuponach tylko tyle, ile będziemy w stanie przełknąć, jeżeli coś pójdzie nie według planu,
  • obstawiajmy wyłącznie znane nam dyscypliny. Bo co z tego, iż kursy na handicap w meczu trzeciej ligi hokeja, są obiecujące, jeżeli nie mamy kompletnie pojęciach o zasadach grania, a ligową tabela gdzieś pewnie jest, ale kto by to sprawdził? Jest to marnowanie środków i niepotrzebne ryzyko, 
STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS
  • nie pchajmy się w akumulatory – akumulowane zakłady, przeznaczone są dla wytrawnych graczy, którzy nie dość, że mają umiejętność wyśmienitego dobierania zakładów na taśmę, to jeszcze ustawiania stawek w taki sposób, żeby nie stracić zbyt wiele, ale za to zyskać potencjalnie naprawdę sporo. Lepiej postawić kilka pojedynczych zakładów za niewielkie pieniądze,
  • sprawdzajmy statystyki, historyczne dane i analizujmy. Bez uwagi na to, czy dopiero rozpoczynamy, czy zajmujemy się obstawianiem od dłuższego czasu, zawsze powinniśmy solidnie przeanalizować: kto z kim gra, w jakiej sytuacji, jaką wagę ma takie spotkanie dla każdej spośród stron, jaka jest kondycja zawodników oraz drużyn, itd., 
  • jeśli korzystamy z bonusów, powinniśmy dokładnie przeczytać regulamin z nimi związany. Nie chcemy chyba, aby zaskoczyły nas warunki obrotowe lub to, iż kupon nie był zaliczony do promocji, ponieważ stawka lub kurs nie są zgodne z zapisami w regulaminie. 
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto również podkreślić, iż tematyka skutecznego obstawiania zakładów bukmacherskich, została omówioną dokładnie w różnych publikacjach na przestrzeni lat. Nie musimy wcale wybierać się do księgarni, możemy bowiem nabyć spokojnie e-book, nie ruszając się od komputera. W książkach możemy bowiem znaleźć wyjaśnienie tego, w jaki sposób funkcjonują systemy do obstawiania zakładów, czy i gdzie poszukiwać bukmacherskich błędów. To osobna tematyka, ale również klucz do odnalezienia odpowiedzi na pytanie, jak można wygrywać w zakładach. 

Legalnie działający na terenie Polski bukmacherzy 

Jeśli wygrywać na zakładach bukmacherskich, to wyłącznie u legalnych bukmacherów z odpowiednimi bonusami i kursami. W naszym kraju, firmy bukmacherskie muszą otrzymać pozwolenie na poczet prowadzenia działalności od Ministra Finansów. Obecnie na rodzimym rynku, działa kilkunastu internetowych, legalnych bukmacherów. Zatem mamy w z czego wybierać. 

Kiedy inwestujemy środki w legalne bukmacherskie zakłady, zyskujemy gwarancję, iż dostaniemy własną wygraną. W przeciwnym razie ryzykujemy podwójnie: bukmacherzy funkcjonujący w szarej strefie, mogą nam nie wypłacić należnej wygranej i nic z tym nie będziemy mogli zrobić. 

Ponadto, jeżeli poszukujemy metody na bukmacherskie zakłady (czyli jak grać, aby wygrać), to najważniejszą kwestie stanowić będzie oferta od bukmacherów legalnie działających. Bukmacherskie bonusy w najlepszej opcji, są pakietami powitalnym i dla zupełnie nowych typerów. W dalszej części tego artykułu, postaramy się powrócić do kwestii, jak wygrywać na zakładach przy pomocy bonusów. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Jeżeli ciągle rozglądamy się za odpowiednim bukiem, zwróćmy uwagę na Betfan, Superbet oraz Fortunę. 

Skuteczne obstawianie meczów u buka

Zdajemy sobie sprawę, iż w głowie każdej obstawiającej osoby pojawia się nierzadko pytanie w tematyce zakładów bukmacherskich, jak obstawiać, jak wygrywać, jak możemy na tym zarobić? I czy obstawianie meczów, może stać się naprawdę stałym źródłem dochodu? No więc, jak wspomnieliśmy o tym już wcześniej: niestety, ale nie. To niezbyt realna mrzonka. 

Analizowanie statystyk

Znasz ten film pod tytułem Podwójna Gra z Matthew McConaughey w głównej roli oraz Alem Pacino? Poza tym, iż jest to bardzo dobry film z doskonałą obsadą, to także niezwykle pouczający. Oparty na rzeczywistej historii genialnego w działaniu typera, który robi niemalże oszałamiającą karierę. Uwaga spoiler alert. Kiedy zamiast analizować, pracować, poznawać statystyki i dokonywać gruntownego reserachu, polegamy na własnej intuicji, sprawy przestają iść po naszej myśli. 

I dlatego też, analizowanie statystyk pozostaje tak kluczowe. Żaden z graczy zawodowych, którym udało się osiągnąć rzeczywisty sukces, nie powie nam, abyśmy kierowali się wyłącznie swoim przeczuciem. Zupełnie przeciwnie. Jeżeli mamy własną ulubioną drużynę i kusi nas, aby postawić na nią swoje środki, czasami będziemy musieli się powstrzymać. Tym właśnie różni się granie dla zabawy od grania na pieniądze. 

ewinner logowanie
Polski bukmacher eWinner – kod na bonus bez ryzyka

Obstawianie strategiczne meczu, wymaga nie tylko analizowania informacji związanych z grającymi drużynami, ale również bukmacherskich kursów. Na początku, warto się będzie skupiać na strategii grania, która preferowana jest przez trenera danej drużyny. Jeżeli jasne będzie, iż przykładowo jedna spośród drużyn stawia w pierwszej połowie meczu na ofensywę, warto jest rozważać obstawianie zakładów na rezultat z pierwszej połowy. Tutaj przydatne jest analizowanie bukmacherskich kursów – który bukmacher będzie mieć najlepsze na rynku kursy na tenże zakład? Jak prezentowały się kursy w przypadku poprzednich meczów tychże drużyn? 

Ale to wyłącznie pojedynczy przykład sportowych informacji, które należy brać pod uwagę. Jak wysoka będzie stawka dla każdej spośród drużyn w wybranym meczu? Jak radziły sobie one ostatnimi czasy? Czy posiadają zupełnie nowych zawodników? A może któryś z ważnych graczy odniósł kontuzję? Ustalamy bardzo dokładnie wszelkie okoliczności, a później porównujemy z rezultatami wcześniejszych meczów, w których miały one miejsce. 

Bukmacherskie typy

Jeśli nie wiemy, jak obstawiać mecze, możemy przeszukać internet i znaleźć wiele sugestii związanych z tym, na który z zakładów powinniśmy postawić swoje środki, żeby zyskać odpowiednią szansę na wygraną. 

Jeżeli poszukujemy samodzielnie tego typu zakładów, bierzmy pod uwagę specjalizacje. Nikt przecież, nie może się znać na wszystkich sportowych dyscyplinach oraz sportowych ligach. Miejmy na uwadze, iż im bardziej egzotyczna będzie dana specjalizacja, tym większe szanse na to, iż nasze bukmacherskie typy, okażą się być owocne. 

5 / 5. Ocen: 5

betfan bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie

NAJLEPSI BUKMACHERZY