Jak wybrać dobrego bukmachera do obstawiania meczów online?

Jak wybrać dobrego bukmachera do obstawiania meczów online? Takie pytanie zadaje sobie mnóstwo początkujących graczy, którzy chcieliby zarobić na swojej zabawie w obstawianie wydarzeń jak najwięcej. W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy chcieliby uzyskać cenne porady i wskazówki potrzebne przy wybieraniu bukmachera.

wybór najlepszego bukmachera
Jak wybrać dobrego bukmachera do obstawiania meczów online?

Sprawdź, czy bukmacher ma punkty stacjonarne 

W dzisiejszych czasach firmy bukmacherskie działają w dwojaki sposób: zarówno w internecie jak i za pośrednictwem punktów stacjonarnych. Osoby, które cenią sobie obie te formy, powinny najpierw dokładnie sprawdzić na stronie internetowej bukmachera, czy posiada on także punkty stacjonarne. Posiadanie oferty stacjonarnej wśród bukmacherów wpływa nie tylko na zwiększenie ich rozpoznawalności, ale także zaufania. Nie każda firma bukmacherska prowadząca działalność w internecie stara się także o licencję na świadczenie usług w punktach stacjonarnych. Takim bukmacherem w tej chwili jest jedynie PZBUK, który obecnie skupia się wyłącznie na działalności w internecie. Wszystkie badania pokazują jednak, że oferta stacjonarna dla wielu graczy jest świetnym uzupełnieniem oferty internetowej. 

140 PLN bez ryzyka od bukmachera STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W internecie jest cała masa mocno podejrzanych stron bukmacherskich, dlatego wielu graczy znacznie lepiej ocenia te firmy, które oprócz działalności internetowej mogą także pochwalić się posiadaniem legalnych punktów stacjonarnych. Legalne firmy bukmacherskie posiadające zezwolenie od Ministerstwa Finansów z pewnością są godne zaufania. Zgodnie z przepisami polskiego prawa, muszą one posiadać kapitał zakładowy w wysokości minimum 2 milionów złotych. Mamy pewność, że wszystkie środki wpłacone na grę u takiego legalnego bukmachera będą całkowicie bezpieczne. 

Rynki bukmacherskie – co obstawiać?

W dzisiejszych czasach dobry bukmacher to taki, który dopasowuje się do wysokich potrzeb oraz oczekiwań zgłaszanych przez swoich klientów możliwie szybko i mocno. Dzisiaj nie wystarczy już, że bukmacher ma szeroką liczbę dyscyplin oraz atrakcyjne kursy. Firmy bukmacherskie powinny na bieżąco śledzić trendy zachodząc na rynku hazardowym online. Dla przykładu: w okresie zimowym w Polsce ogromną popularnością cieszą się skoki narciarskie. Z tego względu każda szanująca się firma bukmacherska w tym okresie powinna wprowadzać szereg promocji oraz bonusy bez depozytu na wydarzenia związane z tą dziedziną sportu. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W trakcie wybierania bukmachera trzeba dokładnie sprawdzić ranking najlepszych firm, oraz jakie oferuje on dyscypliny oraz jakie ma rynki zdarzeń na konkretne wydarzenia. Dla przykładu: u bukmachera forBET najbardziej rozbudowana jest kategoria wydarzeń na żużel, w STS na KSW a LV BET jest jedynym bukmacherem w Polsce, który posiada zakłady na bijącą rekordy popularności galę Fame MMA. Wielu nowych graczy jest zainteresowanych rozgrywkami e-sportowymi. Ten rynek jest prawdziwą przyszłością zakładów bukmacherskich i powinny w niego inwestować wszystkie szanujące się firmy bukmacherskie, wtedy wybór odpowiedniego bukmachera będzie dla graczy o wiele łatwiejszy. 

Rejestracja u bukmachera – im prostsza, tym lepiej 

Formularz służący do utworzenia konta u bukmachera to jeden z powodów, dla których wiele osób rezygnuje z zarejestrowania się u bukmacherów w internecie. Spowodowane jest to oczywiście szeroką liczbą wymagań, które są określone w stosunku do osób zakładających konta u bukmacherów z wykorzystaniem internetu.  Osoba zakładająca konto musi podać swoje imię i nazwisko, numer i serię dowodu osobistego czy numer konta bankowego. Wszystkie firmy bukmacherskie muszą tego wymagać od swoich klientów, ponieważ nakazują im to polskie przepisy prawne. 

5 / 5. Ocen: 5

betfan bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie

NAJLEPSI BUKMACHERZY