Jak obstawiać zakłady na żywo żeby wygrywać kasę?

Typy bukmacherskie nie od dziś można obstawiać w dwóch formułach: przedmeczowo oraz na żywo. O ile ta pierwsza formuła wciąż stanowi podstawę oferty, z jaką wychodzą do nas polscy bukmacherzy, druga wciąż nabiera na popularności i również staje się dla nich niesamowicie istotna. Obstawianie spotkań w czasie ich trwania może okazać się niesamowitym wyzwaniem dla typujących, a przy okazji wiązać się z dużym ryzykiem. Jak je zminimalizować? W jaki sposób obstawiać spotkania sportowe na żywo, by odnosić w tym sukcesy? Kilka słów na ten temat powiemy w dzisiejszym poradniku.

obstawianie na żywo
Jak obstawiać zakłady na żywo żeby wygrywać kasę?

Zakłady na żywo – czy warto po nie sięgać?

Zakłady na żywo stanowią alternatywę dla obstawiania przedmeczowego – bardziej dynamiczną i spontaniczną, a przez to zdobywającą mnóstwo sympatyków z całego świata. Ich główną zaletą jest fakt, że dzięki nim jedno spotkanie sportowe można obstawiać nawet kilkadziesiąt razy. Zakłady bukmacherskie w ich obrębie są rozwiązywane w przeciągu nawet kilkunastu sekund (zależy od tego, na co tak właściwie się stawia), dlatego też w ich obrębie można też szybciej obrócić bonusy bukmacherskie.Zakłady na żywo to też możliwość sięgania po rynki niedostępne w żadnej innej formule.

Oczywiście zakłady tego typu to nie same zalety. Choć najlepsi bukmacherzy w Polsce stale starają się poprawić i rozbudować swoją ofertę na nie, ich formuła narzuca na nich pewne limity (jedno spotkanie musi być zarządzane przez jednego pracownika), przez co widać jest pewnego rodzaju selektywność. W obrębie zakładów realizowanych na żywo łatwiej jest też stracić kontrolę nad swoim budżetem. Wszystko ze względu na bardzo szybką i dynamiczną formułę, która zachęca do dalszego typowania, a w której zakłady wydają się być czymś prostym i opłacalnym.

140 PLN bez ryzyka od bukmachera STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obstawiać LIVE, by robić to skutecznie?

Jeżeli już postanowimy zdecydować się na zakłady bukmacherskie na żywo, powinniśmy w jak najlepszy sposób się do tego przygotować. Tak, aby każdy z nich był w stanie przynieść nam wygrane, a tylko niektóre – przegrane (te zdarzają się nawet najlepszym). Poniżej prezentujemy kilka naszych własnych porad związanych z typowaniem LIVE.

  • Wybierzmy odpowiedniego operatora – najlepsi bukmacherzy starają się jak najbardziej zachęcić do rejestracji w obrębie ich serwisów internetowych. Tak naprawdę jednak z zakładami na żywo to niemal loteria. Zazwyczaj jest tak, że te firmy bukmacherskie, które formułę „na żywo” pokrywają jedną ligę, robią to z nią całą (każde kolejne spotkanie udostępniane jest w tym formacie). Dlatego też należy wybrać takiego, który ma w swojej ofercie na żywo te rozgrywki, które tak właściwie nas interesują.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Nie typujmy na dużych stawkach – zakłady na żywo stanowią opcję, przez którą szybko możemy pozbyć się całego naszego budżetu. Lepiej jest więc podejść do tego z głową. Zamiast więc grać o wszystko, warto rozważyć zmniejszenie pojedynczej stawki. Rozsądnym jest też stawianie na rynki, na które kursy bukmacherskie stoją na jak najlepszym poziomie. Wtedy też maksymalnie wykorzysta się środki, jakie posiada się na obstawianie na żywo.
  • Przejrzyjmy typy bukmacherskie – przedmeczowe typy bukmacherskie są w stanie wiele powiedzieć na temat faworyta każdego kolejnego spotkania. Często towarzyszy im też stosowna analiza. Jeśli obstawiamy na żywo spotkanie w ramach piłki nożnej, włączmy studio telewizyjne organizowane w przerwie i posłuchajmy tego, co mówią eksperci. Dostarczy nam to mnóstwa cennych informacji, które będziemy w stanie wykorzystać przy obstawianiu zakładów w formule na żywo. Słuchajmy też komentarza meczowego – to okazja na pozyskanie mnóstwa cennych informacji.
  • Dokonajmy analizy… przedmeczowej – choć wydawałoby się, że zakłady LIVE nie mają wiele wspólnego z tymi przedmeczowymi, tak naprawdę w ich przypadku również warto dokonać jak najbardziej dogłębnej i szczegółowej analizy bukmacherskiej. Ta jest w stanie dostarczyć mnóstwa informacji, po które potem będziemy w stanie sięgać w sposób bardziej spontaniczny. Analiza to podstawa sukcesu i coś, co oszczędzi nam zastanawiania się. Nie ignorujmy je – właściwe przygotowanie sprawi, że nasze decyzje będą znacznie bardziej inteligentne.
darmowy bonus bukmacherski sts
Darmowy bonus bez depozytu – Kod promocyjny na 29 PLN: BETONLINE
  • Oglądajmy spotkania – żaden matchtracker i żadna relacja tekstowa czy radiowa nie jest w stanie oddać nam tego, co dzieje się na boisku. Dlatego właśnie warto pamiętać o tym, by przy typowaniu na żywo patrzeć w ekran. Zwłaszcza że to właśnie takie coś jest w stanie dostarczyć najbardziej wymiernych informacji na temat formy obu zespołów. Często jest tak, że statystyki (na przykład te związane z posiadaniem piłki) rozkładają się po równo, a w rzeczywistości na boisku stylem gry dominuje jeden z zespołów. Bukmacherzy online nie mówią tego w statystykach. Oferują za to darmowe transmisje meczów, po które warto sięgać.

Warto wiedzieć: zakłady na żywo są czymś obarczonym dość dużym ryzykiem, zmuszającym do pewnego rodzaju spontaniczności. Właśnie dlatego polecamy decydować się na nie wyłącznie osobom posiadającym już jakieś doświadczenie w typowaniu. To właśnie one mogą tutaj liczyć na największy sukces.

5 / 5. Ocen: 4

betfan bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie

NAJLEPSI BUKMACHERZY