High League jak obstawiać, gdzie typować walki?

Sporty walki w amatorskim wydaniu są coraz popularniejsze. Od pewnego okresu można zauważyć, że nie brakuje osób interesujących się pojedynkami ludzi znanych głównie ze świata… mediów społecznościowych. Obecnie bardzo popularna jest m.in. federacja Fame MMA. W ślad za nią idą kolejne podmioty. Dorównać Fame MMA próbuje High League. Czym cechuje się ta organizacja? Kiedy odbędzie się następna gala? W jakim bukmacherze można typować walki spod tego szyldu?

High League jak obstawiać
High League jak obstawiać, gdzie typować walki?

High League – co to jest?

To kolejna federacja, która zajmuje się na co dzień organizowaniem walk osób, które są bardzo popularne w social media. Nie da się ukryć, że obecnie powstaje coraz więcej podmiotów tego typu. Wszystko dlatego, że Fame MMA odnosi sukces za sukcesem. Inni też chcą zainkasować chociaż część z tego „tortu”. Eksperci przekonują, że to właśnie High League może być realną konkurencją dla Fame MMA. Twarzą tej organizacji jest Malik Montana. Co ciekawe, znany raper występował na kilku koncertach Fame MMA. Potem jednak postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Tajemnicą poliszynela jest jednak to, że Malik Montana nie jest tutaj głównym włodarzem. To przede wszystkim frontman, który odpowiada m.in. za dobór przeciwników. W poprzednim roku kalendarzowym odbyła się pierwsza gala High League. Włodarze nie spodziewali się, że odniosą tak duży sukces. W tym roku mają odbyć się kolejne edycje show w ramach High League. Jaki mamy tutaj model biznesowy? Włodarze High League kontraktują zawodników, którzy mają spore zasięgi w mediach społecznościowych. Dzięki temu te pieniądze bardzo szybko się zwracają. W końcu ludzie chętnie kupują nie tylko PPV, ale także bilety na wydarzenia. Tak się zaś akurat złożyło, że pierwsza gala High League mogła już odbyć się z udziałem publiczności.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Obecnie tego typu eventy są bardzo popularne. A to przekłada się na możliwość zdobywania kolejnych sponsorów. Na pewno zatem High League nie zamierza tutaj dokładać do interesu. Oczywiście, wydatki na zakontraktowanie gwiazd internetu nie są małe. Jak pokazuje jednak przykład Fame MMA, to wszystko może zwrócić się z dużą nawiązką…

Kiedy odbędzie się kolejna gala High League?

Już niedługo, ponieważ 5 lutego 2022 roku, w Krakowie. Włodarze powoli odkrywają kolejne karty. Znamy już zatem kilka zestawień. Wszystko wskazuje na to, że w Tauron Arenie nie zabraknie kibiców. Co prawda koronawirus nie odpuszcza, aczkolwiek politycy nie zamierzają (przynajmniej na razie) wprowadzać nowych obostrzeń. Kto zawalczy w Krakowie? Będzie to m.in. Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Ta znana postać w świecie e-sportu itp. zmierzy się z Michałem „Owcą WK” Owczarzakiem. Jeden i drugi mają naprawdę spory apetyt na odniesienie zwycięstwa.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Walka odbędzie się w formule bokserskiej, ale w małych rękawicach. W innym pojedynku Lexy Chaplin stanie w szranki z Agatą „Fagatą” Fąk. Pierwsza z zawodniczek ma już za sobą debiut w High League. Co prawda przegrany, aczkolwiek Lexy Chaplin zaprezentowała się naprawdę z bardzo dobrej strony. Wielu kibiców czeka także na starcie członka słynnej krakowskiej „Ekipy”, czyli Mateusza „Mini Majka” Krzyżanowskiego. Jego przeciwnikiem będzie zaś Maciej „Big Jack” Jarema.

Gdzie można obstawiać walki High League?

Do gali pozostał dokładnie jeden miesiąc. Już teraz możesz obstawiać zakłady podstawowe na to wydarzenie. Gdzie obstawiać High League? Okazuje się, że nie ma zbyt wielkiego wyboru. Jednym ze sponsorów High League jest Fortuna. To właśnie wyłącznie tam są dostępne zakłady. Podobna sytuacja jest z Fame MMA. Ta federacja jest na co dzień sponsorowana m.in. przez bukmachera internetowego Betclic. Gdybyś chciał zatem obstawiać walki tej organizacji, to nie ma innego wyboru. Musisz mieć konto właśnie w Betclic. Tak samo jest tutaj.

typowanie superbet
Bukmacher Superbet online – Bonus z kodem: BETONLINE

Aktualnie oferta na zakłady High League jest dość skromna. Trzeba jednak wiedzieć, że włodarze nie odkryli jeszcze wszystkich kart. Najprawdopodobniej na pierwszej konferencji poznamy już wszystkie zestawienia. A im bliżej będzie gali, tym oferta bukmachera Fortuna na High League powinna być coraz bardziej okazała.

Jak typować walki w High League?

Warto od razu wspomnieć o jednym aspekcie, które często się przewija na stronie typerskiej betonline.net.pl. Granie tego typu walk nie może być sposobem na regularny zarobek. I to nie tylko dlatego, że gale High League odbywają się zasadniczo co kilka miesięcy. Pamiętaj, że są to walki freak fighterów. Na co dzień zawodnicy zajmują się swoimi kanałami w mediach społecznościowych, nagrywaniem filmików na Youtube itd. Trudno jest zatem do końca przewidzieć, jak potoczą się konkretne pojedynki. Na takich galach nie brakuje zaskakujących rozstrzygnięć. Jeśli zatem nie chcesz niepotrzebnie narażać swojego budżetu na szwank, to nie typuj High League za zbyt wysokie sumy. Bardziej należy to traktować jako formę zabawy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Chcesz jednak mimo wszystko coś obstawić? W takim razie zwracaj uwagę na doświadczenie danego zawodnika albo zawodniczki. Osoba mająca jakikolwiek staż ma zawsze nieco większe szanse od debiutanta. Liczy się także przeszłość sportowa. Jeśli ktoś trenował już kiedyś sporty walki itp. to będzie mu łatwiej opanować nowe techniki itd. Spore znaczenie mają też gabaryty. Uważamy, że warto śledzić poczynania zawodników. Często wrzucają oni np. filmiki z treningów. Na ich podstawie można natomiast ocenić formę danego freak fightera.

5 / 5. Ocen: 3

betfan bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie

NAJLEPSI BUKMACHERZY