Czy warto obstawiać surebety w zakładach bukmacherskich?

Generalnie typerzy wymyślają rozmaite sposoby gry – tak, by jak najlepiej poradzić sobie z bukmacherami… Od razu warto zauważyć, że nie ma idealnego modelu gry. Jeśli jednak szukasz czegoś naprawdę stosunkowo pewnego, to powinieneś zainteresować się surebetami.

co to są surebety
Czy obstawianie surebetów może być opłacalne?

Co to są surebety?

Osoby, które chcą grać surebety tak naprawdę gwarantują sobie, że niezależnie od końcowego wyniku, na ich konto trafi określona suma pieniędzy. Na czym to jednak polega w praktyce? Cała idea opiera się na tym, aby zagrać na wszystkie możliwe rezultaty. W przypadku piłki nożnej są to wygrana gospodarzy, remis i wygrana gości. Mamy też dyscypliny, gdzie końcowy wynik nie może być remisem. To chociażby tenis ziemny. Wtedy gracze muszą tylko postawić na gospodarza i gościa. Proste, prawda? To jednak nie jedyna istotna kwestia.

Aby zyskać, a nie stracić, trzeba sobie wszystko dokładnie obliczyć. Najczęściej jest tak, że stawki są rozkładane równomiernie. Tak, aby przy – pod kątem futbolu – wygranej gospodarzy, remisie, czy wygranej gości zarobić dokładnie tyle samo pieniędzy. Są też osoby, które stosują nieco inną zasadę. Najwięcej gotówki dają na zdarzenie, które według nich jest najbardziej prawdopodobne. Inne są stawkowane w ten sposób, by po prostu wyjść na zero lub wygrać tylko minimalnie. Jest to ciekawy sposób, aby nie tylko zagwarantować sobie komfort (nie można przegrać), ale i dodatkowo zoptymalizować zyski – wtedy, kiedy faworyt okaże się po prostu najlepszy.

140 PLN bez ryzyka od bukmachera STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak znaleźć surebety?

Brzmi naprawdę nieźle? Jest też jednak druga strona medalu. Okazuje się, że wcale nie jest łatwo znaleźć surebety. Dlaczego? Nie da się ukryć, że bukmacherzy wystawiają generalnie mocno zbliżone kursy. Tutaj natomiast chodzi o to, aby wskazania na gospodarzy i gości itp. dość znacząco się różniły. Są jednak specjalne strony internetowe, które skupiają informacje dotyczące tych konkretnych zagadnień. Warto zatem przynajmniej przyjrzeć się bliżej temu tematowi. Na pewno – analizując surebety – trzeba dodać, że tutaj konieczne jest systematyczne sprawdzanie dostępnych opcji i podejmowanie błyskawicznych decyzji. Poza tym trzeba mieć kilka kont u buków.

opinie bukmacherów

Surebety można znaleźć dzięki kalkulatorowi surebetów, który znajdziemy na forum betonline.net.pl. To narzędzie doskonale wyłapuje aktualne surebety w Polskich zakładach bukmacherskich.

Typer

forum betonline.net.pl

Jak to wygląda w praktyce? Do grania piłki nożnej często należy mieć konta u co najmniej trzech buków. Czasami udaje się obstawić na gospodarza w jednym miejscu, a remis i triumf gości w drugim. Na pewno jednak trzeba poświęcić trochę czasu, aby założyć kilka, kilkanaście rozmaitych kont, prawda? Od razu uczulamy, aby w tym przypadku wybierać jedynie sprawdzonych bukmacherów. Takich, którzy są legalni i uczciwi. Nie decyduj się na firmy bukmacherskie mało znane, zagraniczne, które nie mają stosownych licencji. Gra w takim buku to bowiem łamanie prawa.

poker online bez depozytu
Betgames STS – legalne gry karciane z bonusem bez depozytu

Najważniejsze plusy i minusy tego modelu gry  

Surebety są ogólnie uważane jako system dość pewny. Generalnie uważamy jednak, że nie ma takiej metody, która zawsze dawałaby gwarancję powodzenia na 100%. Zaraz napiszemy o tym nieco więcej. Ogólnie surebety dają szansę na zarobek. Niezależnie od końcowego rezultatu – meczu piłki nożnej, koszykówki, tenisa. Surebety można grać uwzględniając zakłady 1×2, 12, ale też inne. Mowa chociażby o under/over 2.5, 3.5 itd. Nie może zatem dziwić, że nie brakuje osób, które namiętnie szukają spotkań, które można byłoby podciągnąć pod ten model gry. W końcu któż nie chciałby zainkasować kasy bez żadnego ryzyka? Od razu warto jednak zauważyć, że ten sposób ma też swoje minusy.

Osoby, które oczekują „kokosów” mogą być rozczarowane. Grając surebety nie można bowiem liczyć na zbyt wielkie wygrane. Chyba, że zagramy w jedną stronę bardziej niż w drugą – wtedy można nieco zwiększyć ewentualne zyski. Z drugiej strony – przy mniej oczekiwanym rozstrzygnięciu – wygramy bardzo mało lub nic (stawki są tak dobierane, żeby wyjść w najgorszym razie na zero). Inna sprawa jest taka, że czasami bukmacher może anulować dany zakład lub go już na samym początku nie przyjąć. To mocno komplikuje sprawy i może nawet prowadzić do strat. W związku z tym ten sposób gry też ma swoje mankamenty.

0 / 5. Ocen: 0

betfan bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie

NAJLEPSI BUKMACHERZY