Co najlepiej obstawiać w siatkówce?

Siatkówka to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych sportów. Nie da się ukryć, że gracze zainteresowani tą dyscypliną nie mogą narzekać na brak oferty. Co konkretnie jest jednak do wyboru? Na co możesz swobodnie stawiać własne pieniądze?

co obstawiać w siatkówce
Co najlepiej obstawiać w siatkówce?

Oferta na siatkówkę jest nieprzypadkowo tak popularna

Co powoduje, że firmy bukmacherskie oferują tak dużo zakładów na siatkówkę? Ta sprawa nie jest przypadkowa. W tym momencie siatkówka to najprawdopodobniej sport numer 2 na terenie naszego kraju. Na pierwszym miejscu jest oczywiście piłka nożna. Raczej nie należy spodziewać się, by ta sprawa uległa zmianie w najbliższych kilku, kilkunastu latach. Kibice co prawda często narzekają np. na naszych piłkarzy (a mają powody), ale i tak oglądają kolejne spotkania. Siatkówka o drugie miejsce walczy ze skokami narciarskimi. W sezonie zimowym to właśnie ta dyscyplina jest na prowadzeniu w tym wyścigu. W pozostałych okresach siatkówka ustępuje miejsca w tej klasyfikacji jedynie właśnie futbolowi.

Nie da się zaś ukryć, że ta sprawa ma spore znaczenie. Wszak dobre firmy bukmacherskie wiedzą, co jest szczególnie popularne w naszym kraju. Z tego właśnie względu oferta na spotkania siatkówki jest bogata. Dla podmiotów działających w tej branży to szansa na zarobek. Warto o tym pamiętać. Wszak firmy bukmacherskie zarabiają na każdym zakładzie. Tak naprawdę niezależnie od finalnego wyniku. Warto mieć to na uwadze. W ofercie firm bukmacherskich jest sporo rozgrywek. Możesz bez żadnego problemu obstawiać m.in. mecze reprezentacji narodowych. Co roku jest organizowana Liga Narodów (dawniej znana pod nazwą Ligi Światowej).

140 PLN bez ryzyka od bukmachera STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Możesz także skutecznie obstawiać Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata, czy Igrzyska Olimpijskie. W ofercie nie brakuje także zakładów na rozgrywki ligowe. Do wyboru dla typerów są również spotkania pucharowe. Warto zaś wiedzieć, że w minionym sezonie najlepszym klubem w siatkarskiej Lidze Mistrzów okazała się Zaksa Kędzierzyn Koźle. Oferta firm bukmacherskich na spotkania siatkarskie jest zatem bardzo bogata.

Kto wygra dane spotkanie?

Co może być dokładnie obstawiane przez internet? Najpopularniejszy zakład dotyczy tego, kto wygra dane spotkanie. W siatkówce nie mamy remisów. To oznacza, że finalnie ktoś musi wygrać, a ktoś musi przegrać. Do wyboru mamy zatem tylko 1 albo 2. Czym kierować się obstawiając takie właśnie spotkania? Na pewno warto sprawdzić, jak konkretne ekipy radziły sobie w poprzednich spotkaniach. Najtrudniej oszacować formę zespołu na początku sezonu lub danego turnieju. Dlatego właśnie rekomenduje się, by takich potyczek nie grać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Lepiej poczekać, zdobyć wiele cennych informacji i dopiero potem przystąpić do właściwej gry za pieniądze. Co jeszcze jest istotne? Na pewno dokładne sprawdzenie składów. Warto zatem zweryfikować, czy np. czołowy siatkarz nie ma kontuzji lub nawet drobnego urazu, który niepozostanie bez wpływu na finalną dyspozycję… Im więcej szczegółów weźmiesz pod uwagę, tym dla Ciebie lepiej. Będziesz miał bowiem większe szanse na finalny triumf.

Liczba partii i wszystkich punktów

W firmach bukmacherskich możesz także obstawiać tego typu zakłady. W siatkówce gra się do trzech wygranych setów. Łącznie może być zatem rozegranych pięć partii. W jakich starciach najczęściej tak się właśnie dzieje? Kiedy poziom obu reprezentacji albo zespołów klubowych itp. jest dość wyrównany. W takiej sytuacji jest mało prawdopodobne, by mecz zakończył się w trzech setach. Takie starcia często trwają długo, a do wyłonienia triumfatora potrzebny jest piąty set. Kiedy zaś warto grać na to, że będzie np. under 3.5 pod kątem sumy partii? Czasami potencjał obu drużyn bardzo mocno się od siebie różni. W takim momencie warto grać na undery. Jest bowiem duże prawdopodobieństwo, że partia zakończy się dość szybko.

darmowy bonus bukmacherski sts
Darmowy bonus bez depozytu – Kod promocyjny na 29 PLN: BETONLINE

Powiązanym zakładem, z tym zagadnieniem, jest ten dotyczący sumy wszystkich punktów. Im bardziej wyrównane ekipy, tym tych oczek w finalnym rozrachunku powinno być więcej. Jeśli zaś gra zdecydowany faworyt z outsiderem, to wówczas o wiele lepszym rozwiązaniem będzie jednak under wystawiony przez firmy bukmacherskie w Polsce.

Jakie jeszcze zakłady są dostępne w siatkówce?

Możesz grać np. handicapy. Dotyczą one rozmaitych wydarzeń. Uważasz, że gospodarze bardzo pewnie, szybko pokonają swoich rywali? Możesz zatem swobodnie postawić w firmach bukmacherskich, że dana drużyna wygra minimum dwoma lub nawet trzema setami różnicy (3-1 albo 3-0). Nie da się ukryć, że kursy na takie zakłady są o wiele większe w porównaniu do standardowych wydarzeń typu 12. Handicapy mogą także odnosić się do wyniku w poszczególnych partiach. Twierdzisz, że gospodarze pokonają swoich rywali – np. w pierwszym secie – różnicą minimum kilku oczek? W takiej sytuacji możesz postawić np. 1 (-5.5). Wówczas Twoja ekipa musi triumfować np. 25-19, 25-18 itd. Jeśli zaś wygra 25-20, to niestety Ty na takim zakładzie przegrasz.

Warto zatem decydować się na handicapy tylko wtedy, kiedy rzeczywiście różnica pomiędzy poszczególnymi drużynami jest dość spora. Jeśli oba kluby są bowiem na porównywalnym poziomie, to wówczas takie zakłady nie są do końca dobrym wyborem…

5 / 5. Ocen: 5

betfan bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie

NAJLEPSI BUKMACHERZY