Bukmacherzy online – czy warto mieć konto u kilku z nich?

Branża zakładów bukmacherskich kwitnie, a wraz z całym tym procesem my zyskujemy coraz większy wybór tego, u kogo tak właściwie możemy obstawiać. Już dawno przestaliśmy mieć do dyspozycji zaledwie kilka firm – dziś jest ich kilkanaście. Właśnie dlatego często stajemy przed zagwozdką wybrania takiej, która spełni nasze oczekiwania. W końcu nie ma na rynku tej idealnej, która stwarzałaby idealne warunki do obstawiania każdej dyscypliny i wszystkich rozgrywek w jej obrębie. Kto jednak powiedział, że możemy korzystać z usług tylko jednego bukmachera? Polskie prawo nie zabrania sięgnięcia po kilku z nich. Czy jednak tak właściwie nam się to opłaci? Którzy najlepsi bukmacherzy powinni paść naszym wyborem? O tym wszystkim – w dzisiejszym wpisie.

jak obstawiac u kilku bukmacherów
Bukmacherzy online – czy warto mieć konto u kilku z nich?

Dlaczego warto mieć konto u kilku bukmacherów?

Posiadanie konta u więcej niż jednego bukmachera otwiera przed nami całe mnóstwo możliwości. To tłumaczy poniekąd fakt, dlaczego praktycznie wszyscy zawodowi typerzy nie skupiają się na jednym operatorze – niektórzy mają nawet własne konto u każdego z legalnych bukmacherów. Jakie są zatem zalety tego typu rozwiązania?

  • Swoboda wyboru. Jeśli będziemy posiadali kilka kont, będziemy w stanie wybrać któreś z nich do obstawiania konkretnego spotkania. Zawsze więc będziemy mogli sięgnąć po takiego bukmachera, który będzie nam serwował najlepsze kursy, a przede wszystkim pozwoli sięgnąć po rynek, na którym chcemy w danym spotkaniu się skupić. Wybór bukmachera to wcale nie taka prosta sprawa.
  • Rezygnacja z kompromisów. Posiadając jedno konto, chodzenie na kompromisy nie może być nam obce. Nie ma bowiem bukmachera idealnego i stwarzającego idealne warunki do obstawiania dziesiątek tysięcy wydarzeń sportowych w ciągu miesiąca. Mając dostęp do kilku buków, możemy zawsze obstawiać na najlepszych dla nas warunkach. Bezkompromisowo.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Maksymalizacja budżetu. Dzięki kontom u kilku bukmacherów, będziemy też mogli sięgnąć po kilka bonusów powitalnych. Skorzystamy też z kodu promocyjnego (u każdego z tych bukmacherów). Obie te opcje sprawdzają się świetnie w optymalizacji budżetu. Bonusy bez depozytu, czy też bonus powitalny stanowi bowiem podstawę i najbardziej wartościową część oferty promocyjnej każdego operatora. Kod promocyjny zaś jest znacznie mniej wymagający i obciążający wymaganiami. Obie te opcje są oczywiście w pełni darmowe.
  • Dostęp do usług dodatkowych. Najlepsi bukmacherzy oferują rozmaite usługi dodatkowe i podczas gdy sporty wirtualne znajdziemy praktycznie u każdego z nich, w przypadku gier karcianych czy innych rozwiązań sytuacja może przedstawiać się inaczej. Dzięki kilku kontom będziemy obstawiać tę usługę, którą chcemy. Jeśli nie będzie jej u jednego bukmachera, sięgniemy po nią u kolejnego.

A kiedy nie warto rejestrować się u kilku operatorów?

Posiadanie kilku kont w serwisach bukmacherskich zdecydowanie najbardziej poleca się osobom, które często decydują się na obstawianie przez internet, a najlepiej robią to regularnie. To im może najbardziej zależeć na tym, by robić to na jak najlepszych dla siebie warunkach. Na kilku kontach skorzystamy też w momencie, w którym będziemy preferowali typowanie po wysokich stawkach. Wtedy też każda różnica kursowa będzie dla nas miała kolosalne znaczenie.

typowanie superbet
Bukmacher Superbet online – Bonus z kodem: BETONLINE

Jeżeli jednak jesteśmy typującymi (nie zawodowymi typerami), którzy nie obstawiają zbyt często, a robią to czysto hobbystycznie (na przykład tylko wtedy, gdy rozgrywane są spotkania reprezentacyjne), posiadanie kilku kont u bukmacherów może mijać się z celem. Podobnie ma się sprawa w sytuacji, w której nie jesteśmy w stanie skorzystać z pełnej oferty na start każdego kolejnego bukmachera – wtedy też w dużym stopniu marnujemy potencjał całej strategii. Z kilku kont u bukmacherów nie skorzystamy również wtedy, gdy nie interesuje nas przechodzenie przez proces rejestracji i weryfikacji konta u każdego z nich. W każdym innym przypadku jednak na kilku kontach z pewnością zyskamy, ciesząc się lepszymi warunkami na obstawianie.

Bukmacherzy online, u których musimy mieć konto

Nawet jeśli na polskim rynku działa kilkunastu operatorów zakładów wzajemnych, tak naprawdę w czołówce znajduje się zaledwie kilku, którzy sumarycznie „trzęsą” tym rynkiem, posiadając większość udziałów na nim. To właśnie na nich powinniśmy się skupić planując rejestrację u kilku buków – to oni stworzą nam idealne podstawy do tego, by zawsze sięgać po najlepszą ofertę na zakłady bukmacherskie. Kim są najlepsi bukmacherzy online w naszym kraju?

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Podstawą w naszym „portfolio” kont bukmacherskich powinni być ci bukmacherzy online, którzy cieszą się w Polsce największą popularnością, a jednocześnie są uważani za najsolidniejszych i najbardziej profesjonalnych. Tworzą oni świetną bazę, a dla większości typujących posiadanie konta wyłącznie u nich okazuje się w pełni wystarczalne. Pierwszym z tych bukmacherów jest STS, który już od dłuższego czasu posiada większościowe udziały w polskim rynku zakładów wzajemnych. Aktualnie przedstawia jedną z najszerszych ofert na rynku – tak jeśli chodzi o klasyczne dyscypliny sportu, jak i o usługi dodatkowe oraz e-sport. Jest bukiem, u którego można liczyć na świetne kursy, ale też wiele rynków bukmacherskich do wyboru.

darmowy bonus bukmacherski sts
Darmowy bonus bez depozytu – Kod promocyjny na 29 PLN: BETONLINE

Kolejny „must-have” dla każdego typującego to Fortuna – bukmacher znany między innymi ze świetnego programu lojalnościowego, którym na pewno wyróżnia się na tle konkurencji. W obrębie wielu dyscyplin sportu nie ma sobie równych – prezentuje wysokie kursy, wiele rynków bukmacherskich oraz proponuje darmowe transmisje wybranych spotkań. Dzięki temu wszystkiemu jest opcją bardzo atrakcyjną z punktu widzenia bardziej regularnego obstawienia. Fortuna ma wszystko, czego moglibyśmy chcieć od porządnego buka.

Najlepsi bukmacherzy to jednak nie tylko Fortuna i STS, ale i eWinner, który może nie istnieje na rynku najdłużej, ale na pewno prezentuje iście kuszącą ofertę. Zwłaszcza na dyscypliny mniej standardowe, które cieszą się w Polsce nieco mniejszym zainteresowaniem. Jest opcją dla osób chcących mieć dostęp do różnorodnych rynków, ale i do wielu opcji na obstawianie – również zakładów, których nie można obstawiać u żadnego innego bukmachera, kompletnie niepowiązanych ze światem sportu.

5 / 5. Ocen: 4

betfan bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie

NAJLEPSI BUKMACHERZY