Aplikacje mobilne w zakładach bukmacherskich online

We współczesnym świecie polscy bukmacherzy nie mają łatwo. Nie dość bowiem, że zażarcie walczą z konkurencją, która nigdy nie śpi, to jeszcze muszą sprostać wymaganiom stawianym im przez typerów. Te z kolei stają się coraz większe i choć kiedyś wystarczała im wizyta w salonach stacjonarnych bukmacherów, później oczekiwaniem stała się możliwość obstawiania przez Internet. Teraz oczekiwania te poszły w nieco inną stronę, a standardem stało się obstawianie za pośrednictwem telefonu czy tableta, w biegu. Właśnie dlatego współcześnie bukmacherzy wręcz muszą posiadać swoją własną aplikację mobilną. W tym artykule zajmiemy się przejrzeniem funkcji apek tych bardziej popularnych operatorów. 

aplikacje w zakładach bukmacherskich
Który bukmacher online posiada najlepszą aplikacje mobilna?

Dlaczego warto sięgnąć po bukmacherskie aplikacje mobilne?

Użytkownicy coraz chętniej sięgają po aplikacje mobilne swoich ulubionych bukmacherów. Nic w tym zresztą dziwnego, bowiem towarzyszy temu sporo zalet, spośród których wyróżnić należy możliwość obstawiania z dowolnego miejsca na świecie. Nie zawsze mamy dostęp do komputera, a korzystanie z telefonu do przeglądania strony może być po prostu niewygodne. Telefony świetnie sprawdzają się też przy obstawianiu na żywo, pozwalając na typowanie zaledwie kilkoma dotknięciami ekranu. Posiadanie aplikacji pozwala nam też być na bieżąco z wszystkimi promocjami, ale i naszymi kuponami.

Instalacja aplikacji mobilnych polskich bukmacherów na telefonach z Androidem

Android jest systemem operacyjnym dość specyficznym, bo „wpuszczającym” do swojego sklepu z aplikacjami tylko te, które nie są powiązane z hazardem. Z uwagi na to niemożliwe jest pobranie aplikacji bukmacherskiej na łamach Google Play. Istnieje jednak sposób, aby obejść niemożliwość ich instalacji. W przypadku każdego bukmachera schemat wygląda tak samo i sprowadza się do wykonania następujących kroków:

  1. Ściągnięcie pliku .apk – ten dostępny jest na oficjalnej stronie bukmachera.
  2. Przejście do ustawień i do opcji „Bezpieczeństwo”, a następnie zezwolenie na instalację aplikacji z innych źródeł.
  3. Otwarcie ściągniętego pliku – jeśli nie zamknęliśmy tego, możemy skorzystać z belki powiadomień w telefonie, by zrobić to szybko. W innym przypadku sięgnijmy po menedżer plików.

140 PLN bez ryzyka od bukmachera STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Przegląd najciekawszych aplikacji bukmacherskich

Choć obecnie każdy z kilkunastu działających na terenie naszego kraju operatorów bukmacherskich daje dostęp do aplikacji mobilnej, nie u każdego działa ona tak sprawnie i intuicyjnie. Dlatego też poniżej przedstawiamy tych bukmacherów, których aplikacje wyróżniają się na tle innych – czy to wyglądem, czy też proponowanymi przez siebie funkcjonalnościami.

Aplikacja bukmachera STS

Działa z telefonami oraz tabletami z Androidem i iOSem na pokładzie.

Aplikację mobilną bukmachera STS można śmiało nazwać kompletną, bo nie tylko przedstawia pełną ofertę związaną z zakładami wzajemnymi w standardowej formie (przedmeczowej i „na żywo”), ale też daje dostęp do wszystkich usług bukmachera, w tym popularnego Betgames.

Jako jedna z nielicznych (obok tej Fortuny) oferuje też możliwość darmowego oglądania transmisji telewizyjnych z wybranych spotkań. Wyposażona też została w szereg funkcji ułatwiających korzystanie z niej – mowa o statystykach, logowaniu za pomocą odcisku palca czy twarzy oraz błyskawicznym zarządzaniu pieniędzmi na własnym saldzie.

darmowy bonus bukmacherski sts
Darmowy bonus bez depozytu – Kod promocyjny na 29 PLN: BETONLINE

Aplikacja bukmachera Fortuna

Działa z telefonami oraz tabletami z Androidem i iOSem na pokładzie.

Aplikacja Fortuny również została przemyślana w taki sposób, by oferować wygodny dostęp do pełnej oferty tego bukmachera. Również zapewnia dostęp do bezpłatnych transmisji telewizyjnych, umożliwia logowanie odciskiem palców oraz dysponuje powiadomieniami push, informujących o najciekawszych wydarzeniach w spotkaniach, które obserwujemy.

opinie bukmacherów

Aplikacje mobilne w zakładach bukmacherskich powodują, że oprócz dedykowanych promocji i bonusów mamy także szybki dostęp do oferty bukmacherów, a także często wyższe kursy na mecze.

Typer

forum betonline.net.pl

Aplikacja mobilna Fortuny została zaprojektowana w sposób bardzo intuicyjny i przejrzysty, a wydawane za jej pośrednictwem pieniądze pozwalają korzystać z programu lojalnościowego, z którego słynie Fortuna.

Aplikacja bukmachera Betclic

Działa z telefonami oraz tabletami z Androidem i iOSem na pokładzie.

Betclic daje dostęp do jednej z najbardziej czytelnych aplikacji mobilnych na rynku. Ta została wyposażona we wszystkie podstawowe funkcje, a przede wszystkim działa bardzo szybko, co czyni z niej idealnego kompana do zakładów na żywo. Każde spotkanie opatrzone jest statystykami i analizami, do których mamy bardzo szybki dostęp, a aplikacja umożliwia włączenie powiadomień push i korzystanie z wszystkich funkcjonalności oferowanych przez bukmachera. Możemy skorzystać z opcji Cashoutu, ale też zrobić użytek z bonusów promocyjnych.

0 / 5. Ocen: 0

betfan bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie

NAJLEPSI BUKMACHERZY